Lafyap mIRC Script ile Sohbet'e Bağlan
Yaşanmış Bir Seks Hikayesi
Yaşanmış Bir Seks Hikayesi

Hannah adında bir kız bekaretimi kaybettiğimde 1998 yılında Richmond, Virginia’da test yaptı bir Bahar sabahıydı. Zamanda, sadece çocuktuk. 15 yaşındaydım ve 14 yaşındaydı. Anda, birbirinden yaklaşık iki ya da üç yıldır tanıyorduk. Sekiz ay boyunca altıncı sınıf boyunca çıkmadık bile. Ama o sekiz ay boyunca hiç seviştik. Ona dokunmama izin verirdi arada bir ama hiçbir çeşit seks Ve okulun en muhteşem vücudu vardı. Ve sekizinci sınıfta olduğumuzu 98 ‘Bahar Tatili ve bütün sınıfın en muhteşem vücudu vardı. Yumuşak eğriler. G göğüsler boy. Uzun, kahverengi saçlı kahverengi gözlü. Bütün çocuklar yere dillerini bırak ve zincirlerini kadar koşmak ve onlar azgın köpekler gibi havlayan’ başlangıç yaptı ne oldu. Ben de dahil olmak üzere. Ben de uzun bir hayvan gibi vücudu gaspetmek istenen. Ama sadece bir dick gibi ona sorarak onu ihlal etmek istemedim. Ve asla sadece bir arkadaş olarak beni gördüğü için benimle yatacağını düşünmüştüm.
Bir sabah uyandım ki Bahar tatilinde, babam hiç içmemi, çok genç olduğumu düşünmek istedim çünkü yatak odama kahve sneek için mutfağa girdi. Ama kabinede bir kupa kapmak için uzandım, telefon çaldı. Ve babam genellikle yaptığı gibi hava raporlarını izlerken oturma odasında oturuyordu en yakın bendim beri doğal olarak cevap verdim.
“Alo?” Diğer hatta kişiye sordum.
“Selam.” Hannah oldu. Alışılmadık sinsi bir sesle konuştu. “Hey, ailem bana bir VCR satın aldı ve birkaç hafta 19 annaversary onların düğün kutlamak için Meksika’da tatil yaparken izlemek benim için film bir sürü kiraladı. Ve eğer gece geçirmek ve benimle birlikte bir kaç izlemek ister misin?” dedi.
“…Ne?…” Biraz kafam karıştı. Neden geceyi benimle geçirmek isterdi, diye düşündüm.
“Sadece komik olur diye düşündüm.”
“Ah, evet. Kulağa eğlenceli geliyor sanırım, çünkü bugün yapacak bir şeyim yok. Dur babama sorayım.”
“Kay.”
Telefonu sat mutfağa ve oturma odasına babam boş gözlerle televizyona baktım bulmak için yürüdü. “Hey, Baba? Eğer bir arkadaşının evinde gece geçirmek eğer ben tamam mı?” Sordum.
Yüzünü yavaşça bana döndü. “LAN?! Tanrı Aşkına bir adamsın! Erkek pijama partileri yok!”
“Baba, düşündüğün gibi değil, Hann de bitti”
“İyi! Sadece seni ibne!” kesti. Gerçekten babama bir şeyler anlatan bir anlamı yok. Sadece dar görüşlü bir insandı.
Yani mutfağa girdim ve telefonu aldı, “Evet, babam hiç bir sorun yok.”
“Tamam, harika! Evet hemen buraya gel!”
“Ama sabah oldu mu?” A) hiç bir uyku için gelmemi istedi çünkü biraz confussed alıyordum. Biraz cilveli gibiydi sesindeki B) bir şey pek normal gelmedi, görünüyordu, ama inanmamıştım. Bu yüzden sadece silkti.
“Yani? Hala biraz eğleneceğiz.” kıkırdadı.
“İyi. Bir saat içinde orada olacak.” İçini çekti ve kapattı.
On dakika sonra usulca enerji yaptıklarımız ile öpüştük. Alan sarhoş edici kokusu. Misk kokular doğaüstü her türlü ile kalın. Aşk kokusu oldu.
Sessizlik ben havuz kenarında otuz dakika dinlendik. Sonra her ikisi de var ve karanlıkta yolumuzu bulmaya çalıştı. Onu güldürdü olan Hannah elini tuttuğumda birkaç kez tökezledi. Sonunda ışık anahtarı bulduk ve fena benzettim.
Hannah baktım ve tamamen çıplak olarak daha güzel bakamadı. Çıplak göğüsleri yumuşak, neşeli ve mükemmeldi. Ve ıslak bel onu dizlerinin üzerine sırılsıklamdı.
Bana daha yakın geldi, hem de duvara oturdu ve öptü ve kucakladı. Bundan sonra, hem de tekrar gitmek için hazır olduğumuzu, bu yüzden havuza eve gitmeden önce bütün gün seviştik, bütün gece ve ertesi gün sabah kıyafetlerimizi bırakıp odasına koştu.
O gün ona ne oldu bu güne kadar, on yıl sonra, hiçbir zaman öğrenemedim. Ama her ne ise, aşık olmak bize Mübarek ve sonunda evlendik. İyi bir seks hikayem var. Şimdi Eğer izin verirseniz… çocuklarımızı parka onlara götürmemi istiyorlar.

BİLGİLER
tarafından 08 Ocak 2017 - 12:59 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
Lafyap.Net - Reklam Alanı
reklam-alani
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

 

SON YAZILAR
Chat Zamanı

Chat yapmak isteyenlerin zamanlarını harcayacakları mekan olan Lafyap.Net bütün chat Sevenleri Burada barındırıyor.... [Devamı]

Chat Zamanı
Android için Chrome Web Sitesinin Masaüstü..

Google Android için Chrome için bir güncelleştirme yayımladı, hangi herhangi bir Web sitenin masaüstü sürümünü... [Devamı]

Android için Chrome Web Sitesinin Masaüstü Sürümünü Yüklemek
Android İçin Sıfırdan Sohbet Uygulaması..

Değerli kullanıcılarımız” Android için Sohbet Uygulaması “, sohbet uygulamaları hakkında her şeyi öğrenmek,... [Devamı]

Android İçin Sıfırdan Sohbet Uygulaması
Chat Vakti

Bu ücretsiz chat sohbet odaları sizler için chat vakti olarak açılmış olup lütfen Sohbet Dünya hakkında arkadaşlarınıza... [Devamı]

Chat Vakti
Ruslarla Tanışma Siteleri

1.5 milyondan fazla online tekler ile, başka bir yerde daha Lafyap üzerinde hayallerinizdeki Rus kadınla tanışma şansı... [Devamı]

Ruslarla Tanışma Siteleri
Omegle Benzeri Site – Rastgele Yaban..

Peki, rastgele metin sohbet sayfamıza hoş geldiniz. Metin, video, webcam, veya ne olursa olsun burada lafyap.net at, kimsenin... [Devamı]

Omegle Benzeri Site – Rastgele Yabancılarla Sohbet Odası
Evet Ya Da Hayır Oyunu Nasıl Oynanır

Evet Ya da Hayır oyunu gençlik büyük bir grup önünde oynarken, bir kaynaşma, her gencin katılması için daha küçük... [Devamı]

Evet Ya Da Hayır Oyunu Nasıl Oynanır