Lafyap mIRC Script ile Sohbet'e Bağlan
Sağlıklı Yaşamanin İpuçları
Sağlıklı Yaşamanin İpuçları

Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği; günde üç öğün yemek; bu akşam büyük bir yemek olması gerekmez hatırlamak önemlidir. Sağlıklı yaşam ipuçları hakkında sizleri bilgilendireceğiz.
Gıda tüketimi dökme, meyve, sebze, tam tahıllar ve yağsız veya az yağlı süt ürünleri oluşmalıdır.
Fasulye ve fındık ağırlıklı yağsız et, kümes hayvanları, balık, fasulye, yumurta ve fındık () seçin.
Etiketleri üzerinde ilk listelenen öğeler maddeler yüksek konsantrasyonlarda içerir çünkü doymuş yağ oranı düşük gıdalar, trans yağlar, kolesterol, tuz ve şeker ilave seçin; etiketleri bak.
Kontrol kısmının boyutları; açlığını gidermek ve yemeyi en küçük porsiyon yiyin.
Aperatifler aşırıya kaçmadan tamam ve meyve açlığını gidermek için, tam tahıllar ya da fındık gibi öğeler içermeli ve aşırı kilo neden olmaz.
Gazlı içecekler ve şekerli içecekler çok fazla kalori çünkü soda ve şeker-gelişmiş içecekler önlemek; Diyet içecekler bazı insanlar aç ve yiyecek tüketimi artırmak iyi bir tercih olmayabilir.
Reflü ve kilo azaltmak için yatmadan önce büyük bir yemek yemeyin.
Eğer bir kişi kızgın ya da üzgün olduğu zaman yemek bu durumları çözmez ve altta yatan sorunları daha da kötü yapabilir.
Şekerli yiyecekler ile ödüllendirme çocukların kaçının; böyle bir desen insanlar için yaşam boyu bir alışkanlık haline gelebilir.
Yaz aylarında ağır yemeklerden kaçınmak, özellikle sıcak günlerde.
Vejetaryen bir yaşam tarzı sağlıklı yaşam ve kilo kaybı için teşvik edilmiştir; vejetaryenler, hekimler ile yeterli vitamin, mineral aldığınızdan emin olmak için kontrol edin, ve onların gıda demir.
yukarıdaki yemek yiyecekler en zararlı bakteri ve diğer patojenleri yok eder; eğer meyve ya da sebze gibi çiğ yiyecekler yemeyi tercih ederseniz, iyice (güvenli değil yemekten önce su içmek için) tedavi koşu ile yıkanmalıdır.
Herhangi bir tür çiğ veya az pişmiş et yememek.
Özel durumlar için ipuçları:

Şeker hastalığı olan insanlara yönelik olarak yukarıdaki ipuçlarını kullanın ve glikoz düzeylerini izlemek gerekir; günlük kan şekerinin olabildiğince normale yakın tutmaya çalışın.
(Gece vardiyaları, üniversite öğrencileri, askeri) olağandışı çalışma programları ile insanlar kahvaltı, öğle yemeği uymak için çalışmalısınız, ve akşam en az meze ile rutin.
Gıda hazırlama insanlar gres yağlı veya kızartma yiyecekler kullanmaktan kaçınmalısınız.
(Vücut yağ) kilo vermeye çalışan insanlar yağlı ve şekerli yiyeceklerden uzak durun ve özellikle sebze, meyve ve fındık yemek ve belirgin et ve süt ürünleri/onun alımını azaltmak gerekir.
Erken kilonuzu, gıda alımını kontrol edemiyorsanız doktora başvurun, ya da şeker hastalığınız varsa ve kan şekeri düzeylerini kontrol edemez.

BİLGİLER
tarafından 08 Mayıs 2017 - 11:17 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
Lafyap.Net - Reklam Alanı
reklam-alani
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

 

SON YAZILAR
Chat Zamanı

Chat yapmak isteyenlerin zamanlarını harcayacakları mekan olan Lafyap.Net bütün chat Sevenleri Burada barındırıyor.... [Devamı]

Chat Zamanı
Android için Chrome Web Sitesinin Masaüstü..

Google Android için Chrome için bir güncelleştirme yayımladı, hangi herhangi bir Web sitenin masaüstü sürümünü... [Devamı]

Android için Chrome Web Sitesinin Masaüstü Sürümünü Yüklemek
Android İçin Sıfırdan Sohbet Uygulaması..

Değerli kullanıcılarımız” Android için Sohbet Uygulaması “, sohbet uygulamaları hakkında her şeyi öğrenmek,... [Devamı]

Android İçin Sıfırdan Sohbet Uygulaması
Chat Vakti

Bu ücretsiz chat sohbet odaları sizler için chat vakti olarak açılmış olup lütfen Sohbet Dünya hakkında arkadaşlarınıza... [Devamı]

Chat Vakti
Ruslarla Tanışma Siteleri

1.5 milyondan fazla online tekler ile, başka bir yerde daha Lafyap üzerinde hayallerinizdeki Rus kadınla tanışma şansı... [Devamı]

Ruslarla Tanışma Siteleri
Omegle Benzeri Site – Rastgele Yaban..

Peki, rastgele metin sohbet sayfamıza hoş geldiniz. Metin, video, webcam, veya ne olursa olsun burada lafyap.net at, kimsenin... [Devamı]

Omegle Benzeri Site – Rastgele Yabancılarla Sohbet Odası
Evet Ya Da Hayır Oyunu Nasıl Oynanır

Evet Ya da Hayır oyunu gençlik büyük bir grup önünde oynarken, bir kaynaşma, her gencin katılması için daha küçük... [Devamı]

Evet Ya Da Hayır Oyunu Nasıl Oynanır