Lafyap mIRC Script ile Sohbet'e Bağlan
Makyaj Ürünleri
Makyaj Ürünleri

Son 100 yıl içinde, kozmetik ürünleri hızlı buluşlar ve hızlı moda değişiklikleri ile beslenen Rönesans aldı. Piyasadaki ürünleri binlerce ve binlerce ile, kozmetik ve makyaj birkaç farklı türde ayrılabilir. İşte onlar:

Tozlar : En yaygın ve kolay makyaj form kullanmak. Mısır ve Mezopotamya’nın eski uygarlıklarda kullanılan başladılar ve günümüz karşılıkları farklı değildir. Hammaddelerden öğütülmüş kadar ince toz bugün de bize çok ve çeşitli deri hastalıkları ile bize yardımcı olmak için kullanılır.

Jelleri : Jel bugün birçok kozmetik ürünler, şampuanlar, vücut yıkama, tıraş ürünleri ve diş macunu olarak kullanılan kalın sıvı maddelerdir.

Süspansiyonlar : kozmetik ürünleri Bu tür diğer ürünler uyumsuz maddeler aşmak için ya da kaldırmak için kullanılır. Bazen görünür parçacıklar ile şeffaf. Güneş kremi, şampuan, el yıkama Süspansiyonlar örnektir.

Sopa gibi rujlar ve deodorant Bazı kozmetik ürünleri en iyi doğrudan elimizle onlara dokunamaz olursak kullanılır. Bu nedenle, açılabilir ve o zaman vücuda deri karşı sürtünme tarafından uygulanan katı kaplarda paketlenir.

Bu kozmetik ürünler son derece kalın, sık ya da iyileşmek cilt ve saç korumak için kullanılan merhem/ Yapıştırır. Genellikle onları herhangi bir su içermez ve dokunmak çok yapışkan ve yağlı olabilir.

Losyonlar : Losyonlar, merhemler ve macunlar daha az yağlı, birçok durumlarda kullanılabilir. Hızlı olmasını sağlar ve kolayca cilde uygulanan yağlı ve yapışkan değildir. Losyonlar en yaygın örnekler, deri nemlendirici ve güneş kremleri vardır.

Kapsül/tablet/kek : Birçok kozmetik ürünleri bastırdı ve yüz fırçalar ve boya sopa ile uygulanan ikinci olabilir istenen forma kalıp toz şeklinde yapılır. Genellikle göz farı, yanak gölge ve diğer yüz tozlar bu şekilde paketlenir.

Astarlar, vakıflar ve kapatıcılar –Kapatıcılar ciltte düzensizlikler, bu gözenekler, lekeler, pigment lekeleri, yaraları ve lekeleri gibi maske için kullanılan (tozlar veya macunlar) ürünlerdir. Diğer taraftan astar ve temelleri daha iyi diğer kozmetik ürünleri emer ve daha uzun tutun cilt hazırlamak için kullanılır.

Ayrıca, makyaj ürünlerinin kullanım alanı ile ayırt edilebilir:

Dudaklar :  Ruj, dudak parlatıcısı, dudak kalemi, dudak dolgunlaştırıcı, dudak kremi, dudak kremi, dudak astar, dudak güçlendiriciler.

Gözler Maskara, rimel astar, göz farı, göz astar, kirpik yapıştırıcı, kirpik kıvırıcı

Kaş – Kaş kalemler, kremler, mumlar, jeller ve tozlar

Tırnaklar – Tırnak cilası, tırnak parlatıcısı

Yüz yüze tozlar, vakıflar, astarlar, kapatıcılar, allık, pudra, bronzer, ayar sprey, kontur toz/krem

BİLGİLER
tarafından 02 Nisan 2017 - 11:14 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
Lafyap.Net - Reklam Alanı
reklam-alani
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

 

SON YAZILAR
Chat Zamanı

Chat yapmak isteyenlerin zamanlarını harcayacakları mekan olan Lafyap.Net bütün chat Sevenleri Burada barındırıyor.... [Devamı]

Chat Zamanı
Android için Chrome Web Sitesinin Masaüstü..

Google Android için Chrome için bir güncelleştirme yayımladı, hangi herhangi bir Web sitenin masaüstü sürümünü... [Devamı]

Android için Chrome Web Sitesinin Masaüstü Sürümünü Yüklemek
Android İçin Sıfırdan Sohbet Uygulaması..

Değerli kullanıcılarımız” Android için Sohbet Uygulaması “, sohbet uygulamaları hakkında her şeyi öğrenmek,... [Devamı]

Android İçin Sıfırdan Sohbet Uygulaması
Chat Vakti

Bu ücretsiz chat sohbet odaları sizler için chat vakti olarak açılmış olup lütfen Sohbet Dünya hakkında arkadaşlarınıza... [Devamı]

Chat Vakti
Ruslarla Tanışma Siteleri

1.5 milyondan fazla online tekler ile, başka bir yerde daha Lafyap üzerinde hayallerinizdeki Rus kadınla tanışma şansı... [Devamı]

Ruslarla Tanışma Siteleri
Omegle Benzeri Site – Rastgele Yaban..

Peki, rastgele metin sohbet sayfamıza hoş geldiniz. Metin, video, webcam, veya ne olursa olsun burada lafyap.net at, kimsenin... [Devamı]

Omegle Benzeri Site – Rastgele Yabancılarla Sohbet Odası
Evet Ya Da Hayır Oyunu Nasıl Oynanır

Evet Ya da Hayır oyunu gençlik büyük bir grup önünde oynarken, bir kaynaşma, her gencin katılması için daha küçük... [Devamı]

Evet Ya Da Hayır Oyunu Nasıl Oynanır