Lafyap mIRC Script ile Sohbet'e Bağlan
Eşler Arasında Cinsellik
Eşler Arasında Cinsellik

Eşiniz bir sohbet için seks aramaları; ama, neredeyse her yönü sevişirken zevk almak istiyorum söylemeye gerek yok. İşte nedeni: zor konuları tartışan Çiftler etkili zor konular göz ardı edenler daha mutlu bir ilişki için 10 kat daha yüksektir, Joseph Grenny, Önemli Konuşmalar co-yazar tarafından yapılan bir araştırmaya göre. Grenny “konuşmaları bir avuç güç ve ilişki süresi en büyük fark,” diyor. Bu küçük liste “cinsel yakınlık söz üstleri.” Onlara yaklaşmak çok daha ilginç şeyler taşımak için nasıl sekiz sorunları dile getirmeyi ve okuyun.

1. Sınırlar. Ne yapıyorsun OMG “50 Shades sonunda istemiyorsan?” durumu, sınırları tartışmak. İyi Titreşimler, online seks oyuncak mağazası için Carol Queen, Doktora, Personel Seksolog “hiçbir iletişim ile yeni bir şeyler denemek iyi bir deneyim olması mümkün olsa da, aynı zamanda bir büyük başarısız olması mümkündür,” diyor. Biri kelepçeleri çıkarır önce oyun çeşitleri ile iyisin belirlemek. Ayrıca, seks de ne halt diyemezsin olan ilgisi güvenli bir kelime seçin. Tecrübe etmek istediğin bir şey hakkında her konuşma, exchange bir fikir sınırları başlatmak için. Hareket hayal kalır “en kötü durum. Dr. Kraliçe durumda en iyi cinsel menüye iki yeni seçenek vardır,” diyor.

2. Tekerlek izleri. Dr. Kraliçe kalıpları içine cinsel bir ilişki içinde hareket etmek kolay olacak, “özellikle eğer bir kaç küçük seks bilgileri veya ‘normal’ seks, çok erotik seçenekler reddetmek için lider ne hakkında güçlü fikirleri ile başlar eğer,” diyor. Eğer cinsel oyun planını vakur olur, Cinsel terapist ya da Koç—konuşmak veya bazı okuma yapmayı öneriyor. “Bazı kitaplar, Seksi Seks gibi! Dr. Kraliçe bu Gece Deneyebilirsiniz, 200’den fazla şeyin birlikte göz, boot baharatlı fikir ve bilgi vermek için yapılır” diyor.

3. İşlev bozukluğu. Son başlatma hatası ve erken parti hassas konulardır. Tarzım Yap Joel D. Blok, Doktora, yazar, “Çoğu erkek bunu yaparken yatakta konuşmak istemiyorum,” diyor. Bunun yerine, “sana zevk için onu sormak—zorluk uzakta onun gerginliğini alır.” Eğer kuruluk sorunu varsa, Doktor Block söyleyerek, “daha yavaş git” ya da “işe başlamam için daha fazla ön sevişmeye ihtiyacım var bayılıyorum gösteriyor.” Eğer disfonksiyon tekrar tekrar olursa, yatak odasının dışında bir sorunu kabul. “De ki:” Eğer duygu bana karşı çalışıyor baskı yaptı, ama ben biliyor olsaydım. Bu da atlatacağız.”Eğer anlatılıyor olsaydı, serin. Eğer değilse, en azından bir hassas, destekleyici şekilde bahsetmiş bilerek konu açılır.

4. Güvenlik. Dr. Kraliçe “çok fazla seks ortakları her biriniz sahip olduğunun bir önemi yok,” işaret ediyor. Sadece soğuk algınlığı burun ve Boğaz için de geçerli olarak “HPV ve diğer böcekler insan cinsel organlar üzerinde yolculuk yapar.” Yaşayan bir varlık ilk kez seks-bu konu hakkında konuşmak en iyisidir. Deneyin: “doğum kontrolü için ne olduğunu” ve “Bu güvenli seks için standartlarımın.” Dr. Kraliçe “vücudunuz ve bazı koşullar sonsuza kadar—plansız yavrular da dahil olmak üzere,” diye ekliyor.

5. Münhasırlık. Farz etmeyin. “Eğer yeterince açık sözlü bir anlaşma ve düşünme, ‘başkasıyla olamaz,’ kendine yalan söylüyorsun,” Az ülke dersin Mücadele Laurie Puhn, çiftler arabulucu, yazar ve yaratıcısı, Daha fazla Aşk diyor. “Birçok kadın adamı bunu kabul etmeyecek korktukları için münhasırlık varsaymak tercih ederim.” Bu durumda, seks konusunda bilinçli bir karar olduğunu ve yapmak gerekir. Nasıl o konuya düzgün bir şekilde alabilirim? Puhn “hem rahat, belki de evlerinize biri loş bir salonda ya da gerekir” diyor. “Seni ya da birden fazla içki içtiğinde konuşma.”

6. Zamanlama. Ruh şu anda? Peki ya şimdi? Grenny “eğer bir kişi gitmek için can atıyor ve diğer uygunluk seks verirse,’ sadece fiziksel olarak da tatmin edici ama duygusal bağlantı üretmek için başarısız olmaz,” diyor. Seks istememek hakkında konuşmak iyidir, ama nasıl hayır asla “gibi sondaj olmadan diyorsunuz? Puhn “dostum, gülümsemen Touch ve başka bir zamanı işaret ediyor,” diyor. “Bu seni seviyorum ve samimi olmak istiyorum ama bu gece değil.” diyor. Randevu takip takip emin olun.

7. Geri bildirim. Gelebilir gibi doğal değil—ne—ne açar tartışır. İle başlayan önerir, “bundan hiç bahsetmedin, ben düşünüyorum da, cinsel şeyler yapan Dr. Kraliçe, “ortaklarımız zihin okuyamazlar,” diye açıklıyor.” Oradan, bir general “bu daha fazla konuşmak hile genellikle değil miyiz?”. Eylemi sırasında, “pozisyona zevk sesleri belirli bir davranışı doğru eşiniz teşvik etmek için yapmak Dr. Block,” diyor. manevra ve “Erkekler bu sözsüz ister takdir edin.” Ayrıca seninle ilgili olan yorumlara cevap, onlar yerine onun hakkında daha. Bunun yerine “bunu yapmak,” dene, “bunu, benim için çok sıcak.”

8. Planlama. Bu son derece Romantik gelebilir, ama çiftler yoğun programları içine sığacak şekilde seks hakkında konuşmak gerekir. Dr. Bloğu “Amerikalılar biraz fazla haftada ortalama ilişki var,” diyor. “Ama kaliteli değil, bu bir ölçü.” Dr. Bloğu akraba ziyareti ve beklenmeyen iki şipşak süre karşılıklı olarak kabul edilebilecek ve sessiz seks içeren karar verirken gösteriyor.Dr. Kraliçe eğer biriniz sabah seksi bir kişi ve diğer akşam seks bir kişi ise, “bir takvim uzlaşma: hafta sonu öğleden sonra bir zevk ya da bir iş alıyorsun sonra,” diyor.
Çevrimdışı olarak çalışabilmek için lütfen uygulamayı akıllı telefonunuza yükleyip kurun

BİLGİLER
tarafından 05 Haziran 2017 - 11:12 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
Lafyap.Net - Reklam Alanı
reklam-alani
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

 

SON YAZILAR
Chat Zamanı

Chat yapmak isteyenlerin zamanlarını harcayacakları mekan olan Lafyap.Net bütün chat Sevenleri Burada barındırıyor.... [Devamı]

Chat Zamanı
Android için Chrome Web Sitesinin Masaüstü..

Google Android için Chrome için bir güncelleştirme yayımladı, hangi herhangi bir Web sitenin masaüstü sürümünü... [Devamı]

Android için Chrome Web Sitesinin Masaüstü Sürümünü Yüklemek
Android İçin Sıfırdan Sohbet Uygulaması..

Değerli kullanıcılarımız” Android için Sohbet Uygulaması “, sohbet uygulamaları hakkında her şeyi öğrenmek,... [Devamı]

Android İçin Sıfırdan Sohbet Uygulaması
Chat Vakti

Bu ücretsiz chat sohbet odaları sizler için chat vakti olarak açılmış olup lütfen Sohbet Dünya hakkında arkadaşlarınıza... [Devamı]

Chat Vakti
Ruslarla Tanışma Siteleri

1.5 milyondan fazla online tekler ile, başka bir yerde daha Lafyap üzerinde hayallerinizdeki Rus kadınla tanışma şansı... [Devamı]

Ruslarla Tanışma Siteleri
Omegle Benzeri Site – Rastgele Yaban..

Peki, rastgele metin sohbet sayfamıza hoş geldiniz. Metin, video, webcam, veya ne olursa olsun burada lafyap.net at, kimsenin... [Devamı]

Omegle Benzeri Site – Rastgele Yabancılarla Sohbet Odası
Evet Ya Da Hayır Oyunu Nasıl Oynanır

Evet Ya da Hayır oyunu gençlik büyük bir grup önünde oynarken, bir kaynaşma, her gencin katılması için daha küçük... [Devamı]

Evet Ya Da Hayır Oyunu Nasıl Oynanır