Lafyap mIRC Script ile Sohbet'e Bağlan
Canlı Online Sohbet
Canlı Online Sohbet

Sohbet ve müşteri desteği, Web sitesi ayrılmadan önce ziyaretçi yardım. Supsystic ile Online Canlı Sohbet müşterileriniz meşgul etmek için en hızlı yoldur. Yalnız ilk stand-Sohbet eklentisi Yaşıyor. Hiç servisleri kayıt gerek yok.
Ziyaretçi ihtiyaçlarını mümkün olduğunca hızlı bir şekilde canlı sohbet desteği ile ele aldığınızdan emin olun.
Neden Supsystic tarafından Canlı Sohbet ihtiyacın var:

Sınırsız canlı sohbetler
Ziyaretçi gerçek zamanlı izleme
Canlı Sohbet penceresi tasarım şablonları ve özelleştirme
Sınırsız canlı sohbet ajanlar
Canlı Sohbet geçmişi ve istatistik
Ajanlar için (Android) mobil Canlı Sohbet uygulaması


ANDROİD İÇİN CANLI SOHBET UYGULAMASI SERBEST!

Supsystic hazır Canlı Sohbet Beta versiyonu! Şimdi müşteriler ve ziyaretçiler ile telefon üzerinden sohbet edebilirsiniz. Şimdi Android versiyonu yüklemek ve daha sonra Canlı Sohbet mobil uygulaması hazır iOS ve Windows sürümü olacak. Mobil yeni özellikler ve sorunlar için uygulamasını gözden geçirmeli ve talep ile Bize ulaşın.

Bilgi Android için Supsystic Mobil Uygulaması ile canlı Sohbet – daha fazla

Supsystic tarafından canlı Sohbet Desteği basit ve akıllı olacak şekilde tasarlanmıştır. Canlı sohbet entegrasyonu çok kolaydır. Supsystic tarafından canlı Sohbet Desteği benzersiz marka ve stil uyacak şekilde özelleştirilebilir, müşterilerinizi baştan sona kesintisiz bir deneyim olsun emin olabilir.

Sık sık, büyük alışveriş, müşteri bunu düşünmek zorundadır. İyi bir anlaşma elde emin olmak için belirlemek için fiyat ve farklı modeller karşılaştırmak isteyebilirsiniz. Bu uzun vadeli yüksek bilet satın ile site için geri sohbet ve destek için birkaç kez gelebilir.

Bunun ötesinde, Canlı Sohbet katılan kullanıcılar bilmeyenler sıklıkta üç kez dönüştürmek eğilimindedir. Bir çok canlı sohbet aracı genellikle e-postalar işleme olan beş-on Müşteri Destek Uzmanı iş yapar ve onun yerine canlı sohbet telefonla canlı Sohbet desteği e-posta ve telefon görüşmeleri daha ucuz. Basit Canlı Sohbet yazılım eklentisi takdir!

ÇEVİRİLER DİLİNİZDE SUPSYSTİC TARAFINDAN CANLI SOHBET DESTEĞİ ONLİNE

Online Canlı Sohbet PRO sürümü almak için inanılmaz bir fırsat var. Sadece Supsystic eklenti ile Canlı Sohbet Desteği çeviri yapın!
Eğer Canlı Sohbet eklentisi tercüme istiyorsanız Bize ulaşın.

CANLI SOHBET YAZILIM İHTİYACINIZ VAR MI?

WordPress web sitenizde ürün veya hizmet satmak ve ürün desteğine hızlı erişim sağlıyor musunuz?

– Her müşteri ve sorular yürümek eğitimli bir kadro yok fiziksel bir dükkana kıyasla online satan bir dezavantajı var. Birisi neredeyse online mağaza içine girerse yardım etmek ve yönlendirmek siteniz üzerinden insanlara destek veya istediğiniz bir ürün veya hizmet için onlara rehberlik hiçbir satış ya da müşteri hizmetleri temsilcileri vardır. Supsystic Canlı Sohbet canlı sohbet yazılım eklentisi. Web sitesi ziyaretçi ile konuşmak için izin verir. Canlı sohbet eklenti wordpress web siteleri için en esnek Canlı Sohbet.

Neyse ki, müşterilerinizin doğrudan Daha fazla bilen birisi ile bağlanmak için canlı sohbet popup bir ekran veren onlive canlı sohbet desteği yaratıyoruz.

Canlı sohbet önemli bir özelliktir. Örneğin yaptıkları çalışmada katılımcıların %56’sı bir şirketin web sitesinde sohbet var. ve 49% canlı sohbet aracı ile satın alma sırasında konuşmayı tercih ediyor. 39% sohbet birden fazla kez canlı kullanılan aynı çalışma yaptık.
Canlı sohbet satışlar artar. İnsan, her zaman iyi bir tavsiye için sabırsızlanıyoruz. Garip bir şey ama satıcı tavsiyeleri güveniyor muyuz ve eğer bu satıcılar canlı sohbet size iyi bir tavsiye vermek, onları geri daha sık gitmeye başladı. Canlı sohbet müşterileri ile bir ilişki kurmak için izin verir.
Canlı sohbet bütçesi üzerinde ışık. Eğer canlı sohbet ve telefon görüşmeleri karşılaştırırsanız, sohbet çok daha uygun. Arama ajanlar aksine, sohbet personeli Canlı Sohbet, aynı anda birden fazla müşteri işleyebilir.

BİLGİLER
tarafından 27 Mayıs 2017 - 16:58 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
Lafyap.Net - Reklam Alanı
reklam-alani
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

 

SON YAZILAR
Chat Zamanı

Chat yapmak isteyenlerin zamanlarını harcayacakları mekan olan Lafyap.Net bütün chat Sevenleri Burada barındırıyor.... [Devamı]

Chat Zamanı
Android için Chrome Web Sitesinin Masaüstü..

Google Android için Chrome için bir güncelleştirme yayımladı, hangi herhangi bir Web sitenin masaüstü sürümünü... [Devamı]

Android için Chrome Web Sitesinin Masaüstü Sürümünü Yüklemek
Android İçin Sıfırdan Sohbet Uygulaması..

Değerli kullanıcılarımız” Android için Sohbet Uygulaması “, sohbet uygulamaları hakkında her şeyi öğrenmek,... [Devamı]

Android İçin Sıfırdan Sohbet Uygulaması
Chat Vakti

Bu ücretsiz chat sohbet odaları sizler için chat vakti olarak açılmış olup lütfen Sohbet Dünya hakkında arkadaşlarınıza... [Devamı]

Chat Vakti
Ruslarla Tanışma Siteleri

1.5 milyondan fazla online tekler ile, başka bir yerde daha Lafyap üzerinde hayallerinizdeki Rus kadınla tanışma şansı... [Devamı]

Ruslarla Tanışma Siteleri
Omegle Benzeri Site – Rastgele Yaban..

Peki, rastgele metin sohbet sayfamıza hoş geldiniz. Metin, video, webcam, veya ne olursa olsun burada lafyap.net at, kimsenin... [Devamı]

Omegle Benzeri Site – Rastgele Yabancılarla Sohbet Odası
Evet Ya Da Hayır Oyunu Nasıl Oynanır

Evet Ya da Hayır oyunu gençlik büyük bir grup önünde oynarken, bir kaynaşma, her gencin katılması için daha küçük... [Devamı]

Evet Ya Da Hayır Oyunu Nasıl Oynanır